• info@tehran125.com
 • شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
سيستم تنفسي ارابه اي

سيستم تنفسي ارابه اي

معرفي سيستم تنفسي هوارسان چرخدار مدل Spasciani RC 2603


شرکت اسپاسياني (Spasciani) يک شرکت ايتاليايي فعال   در زمينه توليد ماسک سيستم هاي تنفسي است که در سال 1893  شروع به فعاليت نموده و کليه محصولات عرضه شده توسط اين شرکت مورد تأييد استاندارد اروپايي CEمي باشد.
سيستم تنفسي هوارسان چرخدار Spasciani RC 2603 هنگام انجام کارهاي طولاني مدت در محيط هاي آلوده ، محيط هاي شيميايي و به طور کلي در تمام محيط هايي که فرد با کمبود اکسيژن مواجهه دارد و براي تنفس و ادامه کار خود نياز به اکسيژن دارد به خوبي از اپراتور محافظت کرده و اکسيژن کافي را طي مدت زمان طولاني براي فرد تأمين مي کند. 
اين دستگاه بر روي يک چرخ دستي فلزي که داراي دوچرخ است و از طراحي مناسبي برخوردار بوده نصب شده و به راحتي قابل حمل و جابجايي در محيط کاري مي باشد.
سيلندرهاي مخزن هواي فشرده در قسمت پشتي چرخ دستي و يک حلقه فلزي براي جمع آوري و قرار دادن لوله تغذيه در قسمت جلوي چرخ دستي قرار دارد. در برخي موارد بسته به تجهيزات اضافي مورد نياز اين دستگاه مي تواند همزمان 2 اپراتور را تا فاصله 50 متري از سيلندرها تأمين کند. براي هر اپراتور شيلنگ عرضه کننده فشار متوسط ، کمربند حمل ، شير تغذيه و ماسک مورد نياز است.
سيستم عرضه هواي فشرده به همراه شير تقاضا از اجزاي اصلي دستگاه تنفسي هواساز RB 2603 مي باشند. همچنين بر روي چرخ دستي يک سيستم کاهنده فشار ( (RB تعبيه شده است که خروجي فشار متوسط ثابت را مستقل از فشار درون سيلندرها حفظ مي کند. در محل اتصال سيلندرها دو فشار سنج وجود دارد که بطور پيوسته فشار متوسط و فشار بالا را نشان مي دهند. اين دستگاه نيز داراي يک آلارم صوتي است که همزمان با آلارم شير تغذيه و يا اتصال سريع لوله تغذيه براي اپراتور دوم فعال مي شود. سيلندرها با فشار  bar300 توسط دو لوله فشار قوي به صورت جداگانه به قسمت اداپتور متصل شده اند ، اين شيلنگ ها هرکدام داراي شيرهايي  با استاندارد  EN 144 مي باشند و همچنين داراي سوپاپ آزادسازي براي جايگذيني سيلندرها هنگام استفاده مي باشند. 
سيستم تغذيه دستگاه (سيلندرها) به وسيله شيلنگ فشار متوسط که در طول هاي مختلفي عرضه مي شوند و داراي اتصال ايمن و سريع است به صورت جداگانه به شيرهاي تقاضا متصل مي شوند.
کاربر بايد براي حمل هاي طولاني شيلنگ فشار متوسط مجهز به کمربند حمل ويژه و قلاب چفت شونده باشد. دو نوع شير تقاضا A , BN در دستگاه تنفسي RC مورد استفاده قرار مي گيرد که اين دو نوع فقط از لحاظ اتصال به ماسک با هم متفاوت است شير A به صورت اتصال پيچي به ماسک متصل مي شود . بر اساس استاندارد (EN 14803)  درحالي که نوع BN طبق استاندارد ( 58600 DIN) به صورت اتصال چفتي به ماسک متصل مي شود. هنگام نصب ماسک بر روي صورت و با اولين تنفس فشار مثبت به صورت خودکار فعال شده و مانع از ورود هواي آلوده از محيط  خارجي مي شود. در قسمت جلوي شير تقاضا يک دکمه تعبيه شده است که با استفاده از آن مي توان به صورت دستي فشار مثبت ايجاد کرد. شير تقاضا با استفاده از يک نري اتصال سريع به شيلنگ فشار متوسط متصل مي شود. 
ماسک هاي مورد استفاده مي تواند از نوع   (TR&2A , TR 2002 A , TR 2002 BN)باشد که مطابق با شير تغذيه مورد استفاده قرار مي گيرند.
اين دستگاه داراي هشدار دهنده کاهش فشار مي باشد، هنگامي که فشار سيلندرها به کمتر ازbar  35 برسد هشدار دنده فعال مي شود.
ظرفيت کامل سيلندرها براي تنفس کاربر در دسترس است. دستگاه تنفس RC قابليت اين را دارد که به عنوان دستگاه تنفسي BVF BA ( دستگاه هاي تنفسي قابل حمل) با اتصال به يک سرشيرچهار راه و پوشيده شدن توسط فرد ، مورد استفاده قرار بگيرد. قسمت هشدار دهنده اين دستگاه بايد از گردوغبار ، آلودگي و سرما (يخ زدگي) محافظت شود.


مشاغلي که از اين سيستم استفاده مي کنند:
1.    مناسب براي محيط هاي کاري که با کمبود اکسيژن مواجه اند.
2.    معادن رو بسته که در طولاني مدت در آن حضور دارند 
3.    هنگام کار با مواد شيميايي خطرناک در محيط ايزوله (در آزمايشگاه هاي تخصصي )
4.    آتش نشان ها
5.    هنگام کار با عوامل بيولوژيکي خطرناک

 • آدرس : تهران -  خيابان وليعصر  بعد از چهار راه وليعصر خيابان بزرگمهر مجتمع تجاري اداري بزرگمهر طبقه 6 واحد 602

                           شماره همراه: 09122700644 برزگري        

                           شماره همراه: 09125249550 قائم

                           تلفن: 66453963-021   66453965-021          

                            فکس: 66454039-021

درباره ما


مديران اين شرکت قريب دو دهه سابقه مديريت و عملکرد در قالب ساير شرکت هاي تخصصي در زمينه فروش انواع مختلف خودروهاي آتش نشاني و خودروهاي نجات، تجهيز انواع خودروهاي آتش نشاني، تهيه و توزيع لوازم  ايمني  و آتش نشاني  و  بهداشت صنعتي ، داراي  نمايندگي  فروش و خدمات  پس از فروش از کمپاني هاي معتبر اروپايي و آسيايي ميباشد 
شماره همراه: 2700644-0912    برزگري
شماره همراه: 5249550-0912     قائم

آدرس : تهران -  خيابان وليعصر - خيابان بزرگمهر - مجتمع تجاري و اداري بزرگمهر - طبقه 6 واحد 602
info@tehran125.com
www.tehran125.com

آخرین محصولات

 • ttrt
 • لباس آلومينيومي ريخته گري
 • لباس نسوز آلومينيومي BETA5
 • لباس نسوز آلومينيومي ALFA7
 • سيستم تنفسي ارابه اي
 • لباس ضد گاز
© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد تهران 125 محفوظ می باشد. طراحی شده توسط پیشگام وب